You're about to apply to 0 jobs

You will receive email notifications from these jobs once you apply.
Cancel

Overview

Shell w Polsce

Spółka Shell Polska jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Retail (sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ok. 400 obiektów w całym kraju, oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po pełną ofertę kawową i gastronomiczną deli by Shell i karty paliwowe Shell Card dla flot samochodów osobowych i vanów oraz dla operatorów transportu ciężkiego – samochodów ciężarowych i autobusów) oraz Oleje i Środki smarne. W 2020 r. po raz 11. Shell został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi, co potwierdza zaufanie klientów do marki.

Program lojalnościowy Shell ClubSmart, w ramach którego można wymieniać zebrane w trakcie tankowania i zakupów punkty na wyjątkowe nagrody, jest jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych w Polsce: aktualnie aktywnymi członkami programu jest ok. 1 mln klientów.

Ponadto w Krakowie działa Shell Business Operations, jedno z największych centrów nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, zatrudniające ponad 4000 pracowników i stanowiące wsparcie dla grupy Shell globalnie w obszarach finansów, logistyki, zakupów, procesów kadrowych, obsługi klientów, jak również w komunikacji zewnętrznej czy wewnętrznej.

W 2020 roku praktyki Shell Polska w obszarze zrównoważonego rozwoju znalazły się w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki” W 2018 roku Global Compact Network Poland nadał Shell tytuł Rzecznika Standardu Etyki wyróżniający firmy, które konkurują w oparciu o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność.

Contact Us

https://www.shell.pl/

Job Openings

View all jobs